Krówki – cream fudge – pomysł na słodki upominek reklamowy

Krówki są jednym z najlepiej rozpoznawalnych rodzajów słodyczy wywodzących się z Polski. Lubiane są nie tylko w naszym kraju, ale również w wielu innych krajach świata. To także kapitalny pomysł na udany upominek reklamowy dla Klientów. W naszej Cukierni „Alicja” oferujemy możliwość zakupu krówek wraz z spersonalizowanymi etykietami – otrzymują Państwo najwyższej jakości produkt w opakowaniu ze swoim logo – gotowy do wręczenia!

Wśród różnorodnych cukierków reklamowych to właśnie krówki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Lubiane są przez wielu Polaków i doceniane za granicą, dlatego też mogą stać się udanym upominkiem reklamowym nie tylko w naszym kraju, ale również dla Klientów z Europy i całego świata.

Poza granicami Polski krówki są znane jako cream fudge, ale od zwykłych karmelków różni je przede wszystkim ich wyjątkowa konsystencja – są kruche na zewnątrz, natomiast ciągnące się w środku. Wobec tego krówki są jednym z naszych „towarów eksportowych” wśród słodyczy i na pewno będą udanym upominkiem podarowanym Klientom czy Kontrahentom.

Słodycze spersonalizowane – krówki z logo firmy na etykiecie

Aby krówki były udanym upominkiem firmowym, warto również zainwestować w ich personalizację. Polega ona na umieszczeniu na etykiecie nazwy lub logo firmy, dlatego też słodkość będzie mogła kojarzyć się wtedy z firmą, która przekazuje ją Klientom. Dawanie upominków reklamowych niesie ze sobą wiele korzyści, między innymi poprawia rozpoznawalność firmy, sprawia, że jest ona lepiej kojarzona, dlatego też w taka niewielka inwestycja jest w stanie przynieść bardzo dobry zwrot.

Dodatkowo także krówki są uniwersalnym pomysłem na upominek reklamowy – wybierane są między innymi przez firmy w różnych branżach, przez Urzędy Miast i Gmin, restauracje, kawiarnie, hotele, galerie handlowe, aby wspomnieć tylko o niektórych zamawiających.

Na etykiecie krówki można umieścić różne grafiki i napisy. Najczęściej firmy decydują się na wykonanie etykiety z logo oraz w kojarzonych z nimi kolorach, dlatego krówka od razu przyciąga wzrok. Chociaż papierek jest niewielki, to jednak można umieścić na nim praktycznie każde logo lub napis z nazwą firmy.

Zapraszamy do zamówienia krówek reklamowych w Cukierni „Alicja”!

Jeżeli chcą Państwo zamówić wyśmienite krówki jako upominki reklamowe, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w tym właśnie zakresie. Oferujemy usługi projektowania etykiet, dlatego też mogą Państwo zamówić słodycze wraz z pełną obsługą. Dostarczamy je na terenie całego kraju.

Jako producent krówek dostarczamy wyśmienite słodycze w kilku wariantach do wyboru:

 

  • krówki mleczne
  • krówki kakaowe
  • krówki kokosowe
  • krówki sezamowe
  • krówki makowe
  • krówki miodowe

Nasze krówki to wyłącznie najwyższej jakości pomadki, które produkujemy ze starannie dobranych składników zgodnie z naszą tradycyjną recepturą. Niepowtarzalny oraz unikalny smak naszej masy krówkowej zostaje w pamięci na długo. To powoduje, że mamy tak wielu zadowolonych Klientów uwielbiających te słodycze – również wśród firm i instytucji, które często korzystają z naszych usług w celu zamówienia pysznych upominków reklamowych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi krówkami reklamowymi, pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub poprzez formularz na stronie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zapisz

Zapisz

Czy wiesz, że? Cukiernia Alicja

Cukiernia Alicja wykonuje również torty na indywidualne zamówienie w dowolnych kształtach i smakach.

Cream Fudge | Krówki | Masa Krówkowa |